Türkiye'nin 1 numaralı Youtube Hizmetleri platformuna Hoşgeldin!

Youtube'a dair her şey burada!

S.S.S - Sıkça Sorulan Sorular

Youtube Market nedir?

Youtube Market, günümüzün en büyük sanal sosyal platformlarından Youtube için hizmetler satın alabileceğiniz bir platformdur. Bu platform içerisinde Youtube Abone, Youtube Beğeni, Youtube İzlenme, Youtube Yorum Beğenisi, Youtube Sosyal Paylaşım gibi hizmetler satın alabilirsiniz.

Nasıl ödeme yapabilirim?

Satın almak istediğiniz hizmet için satın al butonuna tıklayarak ödeme sayfasına ilerleyebilirsiniz. Ödemelerinizi Shopier altyapısı güvencesiyle ininal kart, kredi kartı, banka kartı, sanal kart gibi visa yada mastercard özelliği barındıran kartlarla tamamlayabilirsiniz. Satın alacağınız herhangi bir işlemde bilgileriniz 256 bit SSL ile şifrelenir ve korunur, yani %100 güvenlidir.

Hesaplarımın şifresi gerekiyor mu?

Youtube Market üzerinden satın alacağınız hiç bir işlem için şifreniz gerekmez, satın aldığınız işleme göre kanal linki yada video linki girmeniz yeterli olacaktır.

İzlenmeler ne zaman gelir?

İzlenme gönderim süresi sistemdeki iş yoğunluğuna göre değişmekte olup maksimum 24 saat içerisinde gelmeye başlayacaktır.

Abonelerim ne zaman gelir?

Abone gönderim süresi sistemdeki iş yoğunluğuna göre değişmekte olup maksimum 48 saat içerisinde gelmeye başlamaktadır. Günlük gönderim 10 ila 100 arasıdır, günün belirli saatlerinde yavaş yavaş gelmeye devam edecektir.

Beğenilerim ne zaman gelir?

Beğeni gönderim süresi sistemdeki iş yoğunluğuna göre değişmekte olup minimum 15 dakika, maksimum 1 gün içerisinde tamamlanmaktadır.

Satın alırken bilgilerim neden isteniyor?

İletişim bilgileriniz, herhangi bir sorun durumunda sizinle iletişime geçmek için istenmektedir. Diğer bilgiler ise Shopier tarafından fatura için istenmektedir, satın alma sonrası dekont mail adresinize gönderilmektedir.

WhatsAppYoutube Market WhatsApp İletişim
Tüm Hakları Saklıdır ©