Türkiye'nin 1 numaralı Youtube Hizmetleri platformuna Hoşgeldin!

Youtube'a dair her şey burada!

S.S.S - Sıkça Sorulan Sorular

Youtube Market nedir?

Youtube Market, günümüzün en büyük sanal sosyal platformlarından Youtube için hizmetler satın alabileceğiniz bir platformdur. Bu platform içerisinde Youtube Abone, Youtube Beğeni, Youtube İzlenme, Youtube Yorum Beğenisi, Youtube Sosyal Paylaşım gibi hizmetler satın alabilirsiniz.

Youtube Market güvenli mi?

Youtube Market üzerinde yapabileceğiniz tüm alışverişler için 256 bit SSL şifreleme kullanılmaktadır, bu kapsamda gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.

Nasıl ödeme yapabilirim?

Satın almak istediğiniz hizmet için satın al butonuna tıklayarak ödeme sayfasına ilerleyebilirsiniz. Ödemelerinizi PayTR altyapısı güvencesiyle ininal kart, kredi kartı, banka kartı, sanal kart gibi visa yada mastercard özelliği barındıran kartlarla tamamlayabilirsiniz. Eğer banka yada kredi kartınzı yoksa Havale/EFT yoluylada ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

Hizmet satın alırken nelere dikkat etmem gerekiyor?

Youtube Market üzerinden hizmet satın alırken dikkat etmeniz gereken bir kaç husus bulunmakta;

Satın alırken girmiş olduğunuz ad, soyad, e-posta, telefon bilgilerinin gerektiğinde iletişime geçilebilmesi ve faturalandırma için doğru olma zorunluluğu vardır. TC kimlik numarası girmeniz zorunlu değildir, opsiyoneldir.

Abone satın alırken nelere dikkat etmem gerekiyor?
Abone satın aldığınız hesabın abone sayacı gizli olmamalıdır, abone sayınız herkese açık olmalıdır.

İzlenme satın alırken nelere dikkat etmem gerekiyor?
İzlenme satın aldığınız videoda herhangi bir yaş yada ülke kısıtlaması olmaması gerekmektedir, video liste dışı yada gizli olmamalıdır, herkese açık olmalıdır. Videonun "yerleştirmeye izin ver" seçeneğinin aktif olması gerekmektedır, bu ayarı videoyu düzenle butonuna bastıktan sonra gelişmiş ayarlar sekmesinden kontrol edebilirsiniz.

Beğeni satın alırken nelere dikkat etmem gerekiyor?
Beğeni satın aldığınız videoda like/dislike sayıları gizli olmamalıdır.

Canlı yayın izleyicisi satın alırken nelere dikkat etmem gerekiyor?
Canlı yayın izleyicisi satın aldığınız yayında ülke, yaş kısıtlaması olmamalıdır.

Hesaplarımın şifresi gerekiyor mu?

Youtube Market üzerinden satın alacağınız hiç bir işlem için şifreniz gerekmez, satın aldığınız işleme göre kanal linki yada video linki girmeniz yeterli olacaktır.

Satın aldıktan sonra ne yapmalıyım?

Satın aldıktan sonra hiç bir şey yapmanıza gerek yoktur, siparişler otomatik olarak işleme alınmaktadır. Gelişmeleri Youtube Studio Beta üzerinden takip edebilirsiniz.

İzlenmeler ne zaman gelir?

İzlenmelerde 50.000'in altındaki siparişler 24 saat içerisinde tamamlanmaktadır, yüklü alımlarınız olursa tamamlanması bir kaç gün sürebilir.

Abonelerim ne zaman gelir?

Abone gönderimi 48 saat içerisinde başlamakta ve günlük 20 - 50 arası gönderim yapılarak tamamlanmaktadır. Net tamamlanma süresi yoktur, bu aralıktaki hız satın alınan kanal istatistikleri (izlenme oranı, beğeni oranı, paylaşılan video sayısı, abone sayısı vs.) göz önünde bulundurularak yazılım tarafından otomatik belirlenmektedir. Bu sayede artış organik gözükmekte ve sağlıklı bir şekilde tamamlanmaktadır.

Aboneler kalıcı mı?

Evet, satın aldığınız aboneler kalıcıdır. Herhangi bir düşüş yada abonelikten çıkma durumunda 30 günlük telafi garantisi kapsamında %20'nin üzerindeki düşüşlerde ücretsiz tekrar gönderim yapılmaktadır.

Beğenilerim ne zaman gelir?

Beğeni gönderim sistemdeki iş yoğunluğuna göre değişmekte olup minimum 12 saat, maksimum 72 gün saat içerisinde başlamaktadır.

İzlenme süremi nasıl arttırabilirim?

İzlenme sürenizi arttırmak için izlenme satın alabilirsiniz, 1 adet izlenme minimum 30 saniye maksimum 5 dakika izlenme süresi kazandıracaktır. Bu kapsamda 1000 adet izlenme satın aldığınızda minimum 500 maksimum 5000 dakika izlenme süresi kazanabilirsiniz.

Maksimum video uzunluğu ne kadar olmalı?

Satın alacağınız videoda maksimum video uzunluğu 2.5 - 3 saat olmalıdır, önerilen video uzunluğu ise 1 saattir. Daha uzun videolarda YouTube kaynaklı sorunlar yaşayabilirsiniz.

Satın alırken bilgilerim neden isteniyor?

Satın alım yaparken kişisel bilgileriniz, faturalandırma ve oluşabilecek sorunlarda iletişime geçmek için istenmektedir.

WhatsAppYoutube Market WhatsApp İletişim
Tüm Hakları Saklıdır ©