Türkiye'nin 1 numaralı Youtube Hizmetleri platformuna Hoşgeldin!

Youtube'a dair her şey burada!

S.S.S - Sıkça Sorulan Sorular

Youtube Market nedir?

Youtube Market, günümüzün en büyük sanal sosyal platformlarından Youtube için hizmetler satın alabileceğiniz bir platformdur. Bu platform içerisinde Youtube Abone, Youtube Beğeni, Youtube İzlenme, Youtube Yorum Beğenisi, Youtube Sosyal Paylaşım gibi hizmetler satın alabilirsiniz.

Nasıl ödeme yapabilirim?

Satın almak istediğiniz hizmet için satın al butonuna tıklayarak ödeme sayfasına ilerleyebilirsiniz. Ödemelerinizi Shopier altyapısı güvencesiyle ininal kart, kredi kartı, banka kartı, sanal kart gibi visa yada mastercard özelliği barındıran kartlarla tamamlayabilirsiniz. Satın alacağınız herhangi bir işlemde bilgileriniz 256 bit SSL ile şifrelenir ve korunur, yani %100 güvenlidir.

Hesaplarımın şifresi gerekiyor mu?

Youtube Market üzerinden satın alacağınız hiç bir işlem için şifreniz gerekmez, satın aldığınız işleme göre kanal linki yada video linki girmeniz yeterli olacaktır.

Satın aldıktan sonra ne yapmalıyım?

Satın aldıktan sonra hiç bir şey yapmanıza gerek yoktur, siparişler otomatik olarak işleme alınmaktadır. Gelişmeleri Youtube Studio Beta üzerinden takip edebilirsiniz.

İzlenmeler ne zaman gelir?

İzlenme gönderimi 24 saat içerisinde başlamakta ve günlük 100 - 500 arası gönderim yapılarak tamamlanmaktadır. Net tamamlanma süresi yoktur, bu aralıktaki hız satın alınan kanal istatistikleri (izlenme oranı, beğeni oranı, paylaşılan video sayısı, abone sayısı vs.) göz önünde bulundurularak yazılım tarafından otomatik belirlenmektedir. Bu sayede artış organik gözükmekte ve sağlıklı bir şekilde tamamlanmaktadır.

Not: Hızlı gönderim opsiyonunda izlenme gönderim hızı; günlük 50.000 - 100.000 arasıdır.

Video liste dışı/gizliyken izlenme gelir mi?

Video liste dışı yada gizli olduğunda izlenmeler gelmeyecektir, satın alırken gizli videoya satın alırsanız işleme alındıktan sonra geri ödemesi yada değişimi mümkün olmaz.

Abonelerim ne zaman gelir?

Abone gönderimi 48 saat içerisinde başlamakta ve günlük 10 - 100 arası gönderim yapılarak tamamlanmaktadır. Net tamamlanma süresi yoktur, bu aralıktaki hız satın alınan kanal istatistikleri (izlenme oranı, beğeni oranı, paylaşılan video sayısı, abone sayısı vs.) göz önünde bulundurularak yazılım tarafından otomatik belirlenmektedir. Bu sayede artış organik gözükmekte ve sağlıklı bir şekilde tamamlanmaktadır.

Not: Hızlı gönderim opsiyonunda abone gönderim hızı; günlük 500 - 1000 arasıdır.

Beğenilerim ne zaman gelir?

Beğeni gönderim sistemdeki iş yoğunluğuna göre değişmekte olup minimum 12 saat, maksimum 72 gün saat içerisinde başlamaktadır.

İzlenme sürem artar mı?

Satın alacağınız izlenmeler videolarda 30 saniye - 5 dakika etkili olacaktır. Yani 1 adet izlenme minimum 30 saniye maksimum 5 dakika arasında izlenme süresi kazandırır.

Maksimum video uzunluğu ne kadar olmalı?

Satın alacağınız videoda maksimum video uzunluğu 2.5 - 3 saat olmalıdır, önerilen video uzunluğu ise 1 saattir. Daha uzun videolarda YouTube kaynaklı sorunlar yaşayabilirsiniz.

Satın alırken bilgilerim neden isteniyor?

İletişim bilgileriniz, herhangi bir sorun durumunda sizinle iletişime geçmek için istenmektedir. Diğer bilgiler ise Shopier tarafından fatura için istenmektedir, satın alma sonrası dekont mail adresinize gönderilmektedir.

WhatsAppYoutube Market WhatsApp İletişim
Tüm Hakları Saklıdır ©